Zapraszamy do zapoznania się z profilem działania naszej firmy.

Oferujemy usługi najwyższej jakości w zakresie napraw sprzętu AGD czyli napraw pralek i zmywarek.
Serwis oferuje naprawy pogwarancyjne oraz sprzedaż części zamiennych.

Drugim profilem naszej firmy jest wyposażenie gastronomiczne, sprzedaż ekspresów do kawy jak również kawy ,syropów i wielu dodatków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania lokali gastronomicznych włącznie z profesjonalną chemia dla gastronomii.

Nasza oferta obejmuje wyposażenie barów, restauracji, pizzerii, stołówek, sklepów i wielu innych obiektów. Skierowana jest zarówno do osób planujących rozpoczęcie biznesu jak i tych którzy pragną go doposażyć. Oferujemy profesjonalne wyposażenie zarówno w urządzenia ,meble jak i wiele przydatnych akcesoriów. Posiadamy szeroki wybór ekspresów do kawy jak również kawy ziarniste. A do prawidłowego funkcjonowania wszelkich urządzeń gastronomicznych zapewniamy profesjonalna chemie dla gastronomii.

SERWIS -naprawa pralek, zmywarek AGD

Nasz serwis dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych.
W przypadku braku danej części posiadamy możliwość szybkiego sprowadzenia. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, przykładamy dożą wagę do rzetelnego i starannego wykonania usługi jak również szybkiego terminu wykonania. Nie ograniczamy się naprawy sprzętu konkretnych producentów. Posiadamy doświadczenie ze wszystkimi sprzętami większości marek tj.: Amica, Ardo, AEG, Bauknecht, Beko, Bosch, Brand, Candy, Elektrolux, Fagor, Gorenie, Hoover, Indesit, Mastercook, Polar, Samsung, Whirpool, Wrozamet, Zanussi.

  • Naprawa pralek ,zmywarek
    Wykonujemy wszelkie naprawy w pralkach i zmywarkach. Naprawiamy typowe usterki mechaniczne jak również elementy elektroniczne. Zajmujemy się sprzętem wolno-stojącym jaki do zabudowy. Nasi serwisanci pomogą gdy urządzenie niedomaga pralka przestała prac a zmywarka nie domywa naczyń , nie uruchamia się lub nie wylewa wody, a także w każdej innej usterce.
  • Sprzedaż części AGD
    (przekierowanie do sklepu allegro)